Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama gminy

Jesienny odbiór folii rolniczych

Informujemy, że w związku z zadaniem w ramach projektu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” zorganizowany zostanie dodatkowy – jesienny odbiór folii rolniczych.

    Odbiór odpadów jest planowany:
  • dnia 20.10.2020 r. w miejscowościach: Wola Gródecka, Wola Gródecka-Kolonia, Gródek, Gródek-Kolonia, Sowiniec, Nedeżów, Przewłoka, Wierszczyca.
  • dnia 21.10.2020 r. w miejscowościach: Szlatyn, Łubcze, Plebanka, Chodywańce, Jurów, Jarczów, Jarczów-Kolonia Pierwsza, Jarczów-Kolonia Druga, Zawady, Korhynie.


Odpady, które będą odbierane to folie rolnicze biała i czarna, siatki i sznurki do owijania balotów, worki po nawozach i worki typu BigBag. Inne odpady nie będą odbierane!!!

Folie rolnicze w ilości nie przekraczającej 400 kg będą odbierane bezpośrednio z gospodarstw (prosimy o wystawienie folii rolniczych przeznaczonych do odbioru przed posesję), natomiast większe ilości należy dowieźć na Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowany na wysypisku śmieci w Wierszczycy, we własnym zakresie. Punkt ten czynny będzie w dniach 20 – 21.10.2020 r. w godzinach 8:00 – 14:00 oraz po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym do końca października.

Numer kontaktowy: 84 663 45 19.

Prosimy o udostępnienie tej wiadomości dalej.