Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama gminy

Nabór wniosków na usunięcie azbestu 31.01 - 08.02.2022

Szanowni Państwo informujemy, że w poniedziałek 31 stycznia 2022 r. rozpoczynamy nabór wniosków na usunięcie azbestu (Zgłoszenia lokalizacji). Nabór potrwa do 8 lutego 2022 r. Warto jednak nie zwlekać i pospieszyć się ze złożeniem wniosku, o zakwalifikowaniu się do projektu decydować będzie suma punktów z "Oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest" oraz data złożenia wniosku.

Wykonawcy będą realizować odbiory/demontaże do końca czerwca br. na zrealizowanie wszystkich zleconych prac. Jest to ostatni nabór w ramach projektu.

Poniżej znajdą Państwo konieczne dokumenty do pobrania wraz z regulaminem i załącznikami. Do udziału w projekcie niezbędne jest złożenie dokumentów dołączonych do ww.  naboru. Więcej informacji można uzyskać w urzędzie gminy lub w Biurze Projektu.

Regulamin dobrowolnego przystąpienia do Projektu pt. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”

Zał. nr 1 do Regulaminu - Zgłoszenie lokalizacji

Oświadczenie o demontażu