Aktualna pogoda

Informacja GOPS Jarczów
W okresie od 01.09.2017r. do 31.10.2017r. wnioski na nowy okres zasiłkowy na świadczenie wychowawcze ( 500+) przyjmowane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00

Zaproszenie - Świetlica dla dzieci i młodzieży

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA

Usługi integracji społecznej w ramach PPWOW

Organizacja i prowadzenie świetlicy dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Jarczów.

Zaproszenie - Izba Tradycji

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA
Usługi integracji społecznej w ramach PPWOW
Nazwa usługi:
Organizacja i prowadzenie Gminnej Izby Tradycji

Święto Pieczonego Ziemniaka

W imieniu Samorządowego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszamy na "Święto Pieczonego Ziemniaka", które odbędzie się dnia 27 września o godz. 14:00 w Jarczowie na placu przy Samorządowym Ośrodku Kultury.

Program:

• występy zespołów śpiewaczych z tereny gminy Jarczów

• występy dzieci z ogniska muzycznego działającego przy SOK Jarczów w ramach świetlicy środowiskowej

• konkursy, plac zabaw dla dzieci

• zabawa taneczna z zespołem "INWAZJA"

• stół biesiadny z potrawami z ziemniaka, potrawy z grilla

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Święto Współfinansowane ze środków Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "G6 Grzędy Sokalskiej"

Dożynki 2009

W dniu 23 sierpnia odbyły się Gminno-Parafialne Dożynki w miejscowości Chodywańce