12.07.2018r.
Nabór na stanowisko urzędnicze ds. obsługi rady gminy, sołectw, wyborów
- Ogłoszenie o naborze

Zarządzenie Wójta Gminy Jarczów w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jarczowie

Informacje dotyczące suszy 2018

Organizacja dyżuru wakacyjnego dla przedszkola i oddziałów przedszkolnych w 2018r.
Zarządzenie Wójta Gmiy Jarczów

XXX Sesja Rady Gminy Jarczów kadencji 2014-2018

26 czerwca 2018r.
o godzinie12:00
odbędzie się XXX w bieżącej kadencji sesja

Głównym punktem porządku obrad będzie:
  • rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem Wójta Gminy z wykonania budżetu za 2017 rok.
  • podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy z tytułu wykonania budżetu gminy za 2017 rok.

Pozostałe tematy:
  1. podjęcie uchwał w różnych sprawach.

Zaproszenie na spotkanie autorskie "Cudze Chwalicie swego nie znacie"

Rolne badania ankietowe 2018

Zgodnie z Programem Badań Statystycznych Statystyki Publicznej na rok 2018 Główny Urząd Statystyczny realizuje badania rolnicze w wylosowanych gospodarstwach rolnych na terenie całego kraju.
Celem prowadzonych badań jest pozyskanie rzetelnych danych m.in. na potrzeby Wspólnej Polityki Rolnej, kształtowania polityki żywnościowej kraju, analizy zmian w produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz oceny ogólnej sytuacji w rolnictwie. Wyniki badań są wykorzystywane do oceny dotychczas stosowanych, jak i do kształtowania nowych narzędzi WPR i tworzą podstawę negocjacji w zakresie rodzaju i wielkości dotacji dla rolnictwa.

Plakat badania rolne 2018

Majówka MAryjna 20.05.2018

Bezpłatne badanie słuchu 18.05.2018

XXIX Sesja Rady Gminy Jarczów kadencji 2014-2018

18 maja 2018r.
odbędzie się XXIX w bieżącej kadencji sesja

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji
  8. Ocena zasobów pomocy społecznej (materiał znajduje się do wglądu u Przewodniczącego Rady Gminy).
    1. w sprawie zarządzenia poboru opłaty skarbowej w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso,
    2. w sprawie zaciągnięcia pożyczki długoterminowej,
    3. w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Jarczów w roku 2018,
    4. rozpatrzenie sprawy dotyczącej wydania zezwolenia na możliwość spożywania alkoholu o zawartości do 4,5 % oraz piwa w wyznaczonym miejscu publicznym – podjęcie stosownej uchwały,
    5. w sprawie zmian w uchwale Nr XXVI/158/17 Rady Gminy Jarczów z dnia 29 grudnia 2017 roku w sprawie uchwały budżetowej na rok 2018.

Komunikat Rejestr producentów surowca tytoniowego

Bieg sztafetowy z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

Mobilny Punkt Informacyjny

VIII Półmaraton Tomaszowski Pamięci Żołnierzy Września 1939