19.02.2018r.
Informujemy o rozpoczęciu rozeznania rynkowego
w celu zakupu sceny estradowej na potrzeby Urzędu Gminy Jarczów
Zaproszenie do składania ofert

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. "System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Nabór Zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od dnia 21.05.2018r. do dnia 08.06.2018r.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru wniosków oraz realizacji ww. projektu można uzyskać we właściwym Urzędzie Gminy/Miasta oraz na stronie http://www.azbest.lubelskie.pl

Druki Zgłoszeń lokalizacji oraz Oświadczenia można pobrać ze strony - Zakładka Krok pop kroku.

Aktualna pogoda

Płatność kartą i telefonem

Ważne informacje (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Bannery (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Mobilny Punkt Informacyjny

Majówka MAryjna 20.05.2018

Bezpłatne badanie słuchu 18.05.2018

XXIX Sesja Rady Gminy Jarczów kadencji 2014-2018

18 maja 2018r.
odbędzie się XXIX w bieżącej kadencji sesja

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji
  8. Ocena zasobów pomocy społecznej (materiał znajduje się do wglądu u Przewodniczącego Rady Gminy).
    1. w sprawie zarządzenia poboru opłaty skarbowej w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso,
    2. w sprawie zaciągnięcia pożyczki długoterminowej,
    3. w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Jarczów w roku 2018,
    4. rozpatrzenie sprawy dotyczącej wydania zezwolenia na możliwość spożywania alkoholu o zawartości do 4,5 % oraz piwa w wyznaczonym miejscu publicznym – podjęcie stosownej uchwały,
    5. w sprawie zmian w uchwale Nr XXVI/158/17 Rady Gminy Jarczów z dnia 29 grudnia 2017 roku w sprawie uchwały budżetowej na rok 2018.

Komunikat Rejestr producentów surowca tytoniowego

Bieg sztafetowy z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

VIII Półmaraton Tomaszowski Pamięci Żołnierzy Września 1939

Komunikat: Zasady stosowania środków ochrony roślin w sposób bezpieczny dla pszczół