Aktualna pogoda

Płatność kartą i telefonem

Ważne informacje (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Bannery (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Zbieramy deklaracje i ankiety w sprawie instalacji solarnych lub fotowoltaicznych

Kolejna fala upałów

W związku z prognozowaną, kolejną falą temperatur powyżej 30 st.C przekazujemy informację nt. postępowania w czasie upałów.
Informacja została opracowana przez Lekarza Koordynatora
Ratownictwa Medycznego WCZK LUW w Lublinie.

Wybory do Lubelskiej Izby Rolniczej

Skład Komisji Obwodowej Nr 177 w Jarczowie dla wyborów do Powiatowej Rady Lubelskiej Izby Rolniczej

Charytatywny turniej piłki nożnej - Ojcowie Dla Jurka /Zmiana terminu/

Informujemy, iż Charytatywny Turniej Piłki Nożnej “Ojcowie dla Jurka”, który miał się odbyć 23 czerwca został przełożony na inny termin.
Z przyczyn niezależnych od Organizatorów Turniej zostanie rozegrany we wrześniu.
O dokładnym terminie rozgrywek poinformujemy w późniejszym terminie.

Wakacyjna wojewódzka akcja honorowego oddawania krwi 19.06.2019r.

VI Sesja Rady Gminy Jarczów kadencji 2018-2023

17 czerwca 2019r.
odbędzie się VI w bieżącej kadencji sesja

5. Sprawozdanie Wójta z wykonania uchwał Rady Gminy oraz informacja Wójta o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  6. Zapytania radnych.
  7. Odpowiedzi na zapytania radnych.
  8. Sprawy różne.
  9. Przedstawienie raportu o stanie Gminy Jarczów za rok poprzedni.
  10. Debata nad raportem o stanie Gminy Jarczów.
    1. Głosy radnych;
    2. Głosy mieszkańców.
  11. Głosowanie w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Jarczów wotum zaufania.
  12. Przedstawienie sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jarczów oraz debata nad przedstawionym sprawozdaniem.
  13. Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej o sprawozdaniu z wykonania budżetu Gminy Jarczów.
  14. Przedstawienie sprawozdania finansowego Gminy Jarczów.
  15. Przedstawienie informacji o stanie mienia komunalnego Gminy Jarczów.
  16. Przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej w sprawie wykonania budżetu Gminy Jarczów.
  17. Przedstawienie wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Jarczów.
  18. Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w sprawie wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Jarczów.
  20. Głosowanie nad uchwałą w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Jarczów.
  21. Przerwa.
  22. Zapoznanie się Rady Gminy z wynikami audytu przeprowadzonego w Urzędzie Gminy Jarczów.
  23. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Jarczów z organizacjami i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za 2018 rok.
  24. Przedstawienie Oceny zasobów pomocy społecznej za rok 2018.
    1. w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Jarczów,
    2. w sprawie zmian w uchwale Nr XI/77/04 Rady Gminy Jarczów z dnia 22 kwietnia 2004r. w sprawie uchwalenia statutów sołectw Gminy Jarczów,
    3. w sprawie przyjęcia "Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami dla Gminy Jarczów na lata 2019-2022",
    4. w sprawie uchwalenia regulaminu udzielenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Jarczów,
    5. w sprawie upoważnienia Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarczowie do prowadzenia postępowania i wydawania decyzji administracyjnych w sprawach z zakresu świadczeń pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Jarczów,
    6. w sprawie podjęcia programu opieki nad zwierzetami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Jarczów w 2019 roku,
    7. w sprawie sprzedaży nieruchomości stanowiących własność Gminy Jarczów,
    8. w sprawie zmian w uchwale Nr III/15/18 Rady Gminy Jarczów z dnia 28 grudnia 2018 roku w sprawie uchwały budżetowej na rok 2019,
    9. inne uchwały.

Informujemy, że sesje Rady Gminy Jarczów można obejrzeć "na żywo" na stronie internetowej Gminy Jarczów.

Konkursy na stanowiska Dyrektorów Szkół Podstawowych i Przedszkola

Zarządzenia w sprawie ogłoszenia konkursów znajdują się
na stronie BIP naszego Urzędu:
Ogłoszenia o konkursach

Ankietowe badania rolne

Ostrzeżenie IMGW o Burzach z gradem w dniu 20.05.2019r.

Majówka Maryjna 2019