Aktualna pogoda

Płatność kartą i telefonem

Ważne informacje (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Bannery (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Zawiadomienie o likwidacji szkół

Szkolenie chemizacyjne 03.03.2020 r.

XIII Sesja Rady Gminy Jarczów kadencji 2018-2023

Regulamin Memoriału im. Jana Kostura w tenisie stołowym 2020 rok

Konferencja "Technologia upraw fasoli wielokwiatowej"

Ogólnopolski konkurs "Sposób na Sukces" - XX edycja

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XX edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

Zapraszamy osoby fizyczne i prawne do udziału - jesteś kreatywny, realizujesz ciekawe pomysły, tworzysz nowe miejsca pracy, zgłoś swoje przedsięwzięcie do konkursu.

UWAGA!
Karty zgłoszenia udziału w Konkursie należy przesyłać w terminie do 20 marca 2020 r. na adres jak w §6 ust. 7 Regulaminu.

Do konkursu „Sposób na Sukces” mogą być zgłaszane przedsięwzięcia uruchomione w okresie od 1 lipca 2018 do 29 lutego 2020 roku.

Więcej informacji na stronie CDR:

Informacje Głównego Inspektora Sanitarnego o Koronawirusie

Gorące posiłki dla mieszkających samotnie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarczowie informuje, że istnieje możliwość skorzystania przez osoby starsze i niepełnosprawne mieszkające samotnie z gorących posiłków, dowiezionych do miejsca zamieszkania przygotowywanych przez Zakład Aktywności Zawodowej w Przeorsku.

Osoby chętne proszone są o kontakt z pracownikami GOPS Jarczów pok. nr 4 i 5 w budynku Urzędu Gminy Jarczów ul. 3 Maja 24, 22-664 Jarczów lub pod numerem telefonu 84 663 43 91.

Otwarty konkurs na realizację zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2020 r.

Ogłoszenie Wójta Gminy Jarczów o otwartym konkursie ofert dotyczącym realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w piłce nożnej w 2020 roku
OGŁOSZENIE

Możliwości rozwoju przedsiębiorczości z Funduszy Europejskich w 2020 roku - spotkanie informacyjne w Zamościu 28.01.2020

XII Sesja Rady Gminy Jarczów kadencji 2018-2023