Aktualna pogoda

Płatność kartą i telefonem

Ważne informacje (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Bannery (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Dożynki 2019

Informacja o odbieraniu umów

Ostrzeżenie przed ulewnym deszczem 13-14.08.2019

Ostrzeżenie IMGW o Burzach z gradem 07-08.08.2019r.

Konsultacje społeczne ws. programu współpracy

Wójt Gminy Jarczów informuje, iż zostały rozpoczęte prace nad projektem uchwały w sprawie: przyjęcia „Programu współpracy Gminy Jarczów z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami mogącymi realizować zadania pożytku publicznego na 2020 rok"

Zaproszenie do udziału w konsultacjach oraz treść Zarządzenia Nr 70/19 Wójta Gminy Jarczów z dnia 6 sierpnia 2019 r. wraz z projektem programu

Zawiadomienie o podpisywaniu umów oraz aneks do regulaminu - OZE 2019.

Aneks do Regulaminu dla mieszkańców Gminy Jarczów dotyczącego uczestnictwa w ramach projektu z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)
Treść aneksu

Obwieszczenie o wynikach wyborów do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej

Inromacja o spotkaniu z Panią Poseł Kornelią Wróblewską

Dnia 5 sierpnia 2019 roku w godzinach 11:30 - 12:30
w sali Samorządowego Ośrodka Kultury w Jarczowie (ul. Piłsudskiego 2A, 22-664 Jarczów), odbędzie się spotkanie Mieszkańców Gminy Jarczów z Panią Poseł Kornelią Wróblewską.
Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Ogłoszenie Wójta GMiny Jarczów - planowane przeszukanie terenów

Informacja o wyznaczonych strefach w związku z wystąpieniem przypadku ASF w Gminie Bełżec

Spotkanie dotyczące "Ogólnopolskiego programu regenaracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie"