Aktualna pogoda

Informacja GOPS Jarczów
W okresie od 01.09.2017r. do 31.10.2017r. wnioski na nowy okres zasiłkowy na świadczenie wychowawcze ( 500+) przyjmowane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00

Ważne informacje (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Bannery (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Informacja dotycząca realizacji zadania pn: "Remont mogiły zbiorowej ludności cywilnej zamordowanej przez bandę UPA w Gródku"

Wójt Gminy Jarczów informuję, że zostały podjęte prace mające na celu wykonanie remontu mogiły zbiorowej ludności cywilnej zamordowanej przez bandę UPA w Gródku. Zakres prac będzie obejmował:
  • wykonanie nowego nagrobka granitowego,
  • wykonanie nowej płyty czołowej z nazwiskami zamordowanych,
  • wykonanie obrzeży wokół nagrobka oraz wysypanie kamieniem.
Zadanie zostało "Dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego"

78 rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego - Zamość 27.09.2017

Wzorowa Łazienka

Na wniosek:

Podmiot Składający Petycję:
Osoba Prawna
Szulc-Efekt sp. z o.o.
ul. Poligonowa 1
www.gmina.pl
www.samorzad.pl
Kapitał Zakładowy: 222 000,00 pln

Publikujemy treść petycji dotyczącej rozpoczętej dnia 21 sierpnia IV edycji Programu "Wzorowa Łazienka”. Ze szczegółami Programu można zapoznać się pod adresem URL: www.wzorowalazienka.pl

Treść Petycji
Informacje o 4 edycji programu
Regulamin programu
Logo programu Zdjęcie Szkoła Podstawowa w Łosicach
Zdjęcie Szkoła Podstawowa w Sarnakach

Znaleziono Psa - 09.2017

Znaleziono psa!
Pies ma obrożę z napisem KUSY
Więcej informacji w Urzędzie Gminy Jarczów pod numerem telefonu 84 663 45 19
(w godzinach pracy Urzędu tj. pn.-pt. 7:00-15:00)

Zrzut szczepionki

Komunikat KOWR

Galeria Dożynki 2017

Dniu 20 sierpnia 2017 roku w miejscowości Chodywańce odbyły się dożynki – Gminno Parafialne połączone z jubileuszem 100-lecia OSP Chodywańce. Uroczystości rozpoczęły się przejściem korowodu dożynkowego do kościoła parafialnego. Tam sprawowana była uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem proboszcza parafii ks. Gabriela Cisek. Po zakończonej Mszy Św. Poczty sztandarowe OSP: Jarczów, Gródek, Wierszczyca, Zespołu Szkół Podstawowo- Gimnazjalnych w Jarczowie; delegacje dożynkowe: z sołectwa Chodywańce, Malwy z Jurowa, Uśmiech z Jarczowa Kolonii Pierwszej, Żurwace Osada, sołectwo Szlatyn, Złote Kłosy z Łubcza, Jarczowianki z Jarczowa, sołectwo Plebanka, Honoratki z Kolonii Gródek, Wierszczyckie Echo, sołectwo Korhynie, sołectwo Jarczów Kolonia Druga przeszli na pac dożynkowy.
Link do galerii

XXIII Sesja Rady Gminy Jarczów kadencji 2014-2018

29 sierpnia 2017r.
odbędzie się XXIII w bieżącej kadencji sesja

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji
  5. Sprawozdanie wójta z wykonania uchwał Rady Gminy (z dwóch ostatnich sesji) oraz informacja wójta o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  8. Informacja o przebiegu wykonania budżetu gminy i informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej za pierwsze półrocze 2017 roku.
    1. w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Jarczowie w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Jarczowie,
    2. w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej w Chodywańcach w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Chodywańcach,
    3. w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej w Gródku w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Gródku,
    4. w sprawie wskazania imienia Szkole Podstawowej w Jarczowie,
    5. w sprawie zawarcia porozumienia o utworzeniu „Tomaszowskiego Klastra Energii”
    6. w sprawie zmian w uchwale Nr XVIII/113/16 Rady Gminy Jarczów z dnia 29 grudnia 2016 roku w sprawie uchwały budżetowej na rok 2017.

Dożynki Powiatowe Tyszowce 2017

Bitwa pod Komarowem 2017